KMEN

KURZ OSOBNÍHO ROZVOJE PRO MUŽE, KTEŘÍ MAJÍ ODVAHU UDĚLAT DALŠÍ KROK


Žijete svůj život šťastně a spokojeně, přesto vnímáte, že byste v něm něco chtěli změnit? Nebo naopak nejste v některých oblastech svého života úplně spokojení a stálo by za to s tím něco udělat?

Hledáte odpovědi na otázky, jak být pravým mužem, kam směřovat a čím naplnit svůj život, abyste na něj mohli být sami hrdí? A nechcete v tom být sami?


Nabízíme vám třetí ročník kurzu pro muže, kteří mají odvahu poznat více sami sebe a najít tak vlastní smysluplnou cestu životem a způsob, jak po ní odhodlaně kráčet.


Co v rámci kurzu mimo jiné můžete:


O kurzu

Kurz je určen primárně pro muže ve věku 25 – 40 let. S ohledem na svůj charakter je jeho kapacita omezena na 10 účastníků. Pokud jste mladší či starší a měli byste o kurz zájem, kontaktuje nás.


Kurz kombinuje skupinové i individuální aktivity, společná víkendová setkání i individuální

provázení lektory. Skupinová práce staví mimo jiné na přednáškách, diskuzích či vnitřních i venkovních prožitkových aktivitách.


Kurz pracuje s konceptem nalezení síly, energie, podpory a změny v sobě samém. Práci na sobě pojímá jako postupný proces, jeho intenzitu a hloubku má v rukou každý účastník sám.


Jak daleko se podaří na cestě k cílům dojít, záleží na tom, kolik úsilí do práce každý účastník sám za sebe vloží.


Muži v KMENi vytváří společenství. Budují pocit sounáležitosti, jsou si vzájemnou oporou i

povzbuzením. Na příbězích druhých nacházejí motivaci a inspiraci k dosažení svých cílů.

Poskytují si podporu při překonávání svých limitů.


Struktura kurzu

Součástí kurzu jsou 3 společná víkendová setkání:

a možnost 2 individuálních setkání / konzultací s lektory nad rámec společných setkání.


Pro smysluplné využití kurzu je potřebná účast na všech setkáních kurzu.


Základní strukturu společných setkání naleznete zde.

 

Přihlaste se, zeptejte se

Chcete se kurzu zúčastnit?

Zaujal Vás kurz a jste otevření myšlence věnovat část roku 2024 práci na sobě samém? Přihlaste se prostřednictvím tohoto přihlašovacího formuláře. Přihlašování je otevřeno do 22. 5. 2024.


Chcete se předtím na něco zeptat? Nejste si jistí, jestli je pro Vás kurz vhodný? Zajímá Vás něco dalšího? Napište nám e-mail nebo využijte kontaktní formulář. Ozveme se Vám a rádi Vám kurz blíže představíme a odpovíme na Vaše dotazy.


KDO ZA KURZEM STOJÍ

Kurz připravili a vedou psychologové, psychoterapeuti a zároveň kamarádi Aneta Janalíková (Hrabovská) a Jakub Tichý. Zpětnou vazbu jim při přípravě poskytoval a o zázemí kurzu se bude starat Martin Hájíček. Více se o nás  můžete dovědět zde. Na přípravě druhého ročníku kurzu se svou cennou zpětnou vazbou nepřímo podíleli i účastníci prvního ročníku. O zkušenosti některých z nich s prvním a druhým ročníkem kurzu se můžete dočíst tady.

KURZOVNÉ

Kurzovné činí 7.500 Kč (2.500 Kč / setkání).

Kurzovné zahrnuje i ubytování (celkově 7 nocí), celodenní stravování (snídaně, obědy, večeře, drobné občerstvení) a obě individuální setkání nad rámec společných setkání

Platbu kurzovného je možno uhradit ve dvou splátkách.

Víme, že cena je důležitým tématem při rozhodování o účasti. Pokud by pro Vás byla výše kurzovného jedinou překážkou účasti na kurzu, ozvěte se nám. Zkusíme společně najít řešení, jak byste se kurzu mohli zúčastnit.

MÍSTO SETKÁNÍ

Společná setkání budou probíhat v Čučicích v Jihomoravském kraji. Naším zázemím bude spartánské prostředí čučické fary a využijeme i krásného okolí údolí řeky Oslavy a Chvojnice.

Do Čučic jezdí autobusy, které navazují na vlaková spojení v Brně či Ivančicích. Počítáme však s tím, že se mezi sebou budete moci domlouvat na spolujízdě auty

Individuální setkání s jedním z lektorů proběhnou osobně v Brně, Ostravě nebo online

Tento kurz je podpořen Arcibiskupstvím olomouckým, z dotačního programu „Rodina“ Ministerstva práce a sociálních věcí z dotačního titulu „Podpora prorodinných aktivit“ Olomouckého kraje ve spolupráci s Centrem pro rodinu Véna Olomouc.